(0212) 659 92 20
(0212) 659 39 21
info@atitek.com
Spradon Quartz Evleri 'ne kurmuş olduğumuz sistemlerimiz ...

SOYAK OLYMPIAKENT

DİVAN RESIDENCE HALKALI

SPRADON QUARTZ EVLERİ

İHLAS BİZİMEVLER 1

İHLAS BİZİMEVLER 2

BAHÇEŞEHİR SPRADON EVLERİ

BAHÇEŞEHİR SPRADON KULELER

THE RITZ-CARLTON İSTANBUL

T.C. DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

REGNUM ASTRUM TOWERS

SPRADON RESIDENCE

SPRADON TERRACE EVLER

KİPTAŞ BAŞAKŞEHİR 5.ETAP

GARANTİ KOZA - AKKOZA EVLERİ

TOYOTA PLAZA ORTAKÖY

KA GREEN HALKALI EVLERİ

TERRACE FULYA RESIDANCE

AVRUPA KONUTLARI

KİPTAŞ BAŞAKŞEHİR 4.ETAP

KİPTAŞ ÇAMLIKALTI EVLERİ

ÇUHADAROĞLU HOLDİNG A.Ş.

ANEL GRUP

RÖNESANS İNŞAAT

PENDİK OTOPARKI

PARK ADA

BAŞAKŞEHİR YÜKSEKÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

BAYTUR İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş. - İDEALKENT

G.O.P BELEDİYESİ KAPALI OTOPARKI

GOPAŞ İNŞAAT YAT.TAAH.HİZM.SAN.TİC.A.Ş.

GAZİOSMANPAŞA ATATÜRK LİSESİ

SOYAK İNŞAAT

2. MATBAACILAR SİTESİ

TÜBAŞ TEKSTİL ÜRÜN. BOYA SAN.TİC.A.Ş.

İSTOÇ YAPI KOOPERATİFİ

KRİSTAL ECZANE - OPTIK

ENTOKİM ÇEVRE SAĞLIĞI HİZM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

SANKO SANAYİ SİTESİ

GÜZELCE KONAKLARI

MEGA TEKSTİL İNŞ. OTO GIDA VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

OZANTEKS TEKSTİL İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İSTANBUL KONFEKSİYON SAN.VE TİC. A.Ş.

MAKRO MAK. KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

AKSPA YAPI MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

DRAGOS DRIVE SİTESİ

AKBULUT TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

MİROĞLU İLETİŞİM

ISIN CAM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

PROKONT ELEKTRONİK LTD.ŞTİ.

BİLCE GİYİM SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

BEKTAŞ TEKSTİL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

MODÜLER ASANSÖR

İZMİR AMBALAJ SAN.VE TİC.A.Ş.

SPRADON QUARTZ EVLERİ


Kuzu Grup tarafından Bahçeşehir'de 53.000 metrekarelik bir alan üzerine yapılan Spradon Quartz Evleri'ne kurmuş olduğumuz toplam 4 adet bariyer ve 2 adet Pasif UHF OGS okuyucusundan oluşan araç geçiş kontrol sistemlerimiz Ocak 2011'de faaliyete geçmiştir.

İHLAS BİZİMEVLER BAHÇEŞEHİR 1


İhlas Holding tarafından Bahçeşehir 'de yapılan toplam 17 bloktan oluşan İhlas Bizimevler Konutları ana kapılarına kurmuş olduğumuz toplam 4 adet bariyer ve 4 adet Pasif UHF OGS okuyucusundan oluşan araç geçiş kontrol sistemlerimiz Ocak 2011'de faaliyete geçmiştir.

İHLAS BİZİMEVLER BAHÇEŞEHİR 2


İhlas Holding tarafından Bahçeşehir 'de yapılan toplam 9 bloktan oluşan İhlas Bizimevler 2 Konutları ana araç giriş-çıkış kapılarına kurmuş olduğumuz toplam 3 adet bariyer ve 2 adet Pasif UHF OGS Okuyucusundan oluşan kontrol sistemleri ve kameralı güvenlik kontrol sistemleri projemiz Ocak 2011 'de faaliyete geçmiştir.

THE RITZ-CARLTON ISTANBUL


Süzer Grubu'nun İstanbul'a damgasını vurmuş projelerinden biri olan ve dünyanın en önemli otel zincirlerinden biri kabul edilen, avrupanın en iyi 50 oteli ve dünyanın en iyi 100 oteli listesi içinde gösterilen The Ritz-Carlton İstanbul Oteli'ne kurmuş olduğumuz, girişte 2 mantar bariyer ve 1 adet bariyer, ayrıca çıkıştada 1 mantar bariyer ve 1 adet bariyerden oluşan geçiş kontrol sistemlerimiz Mayıs 2010'da hizmete girmiştir.

DİVAN RESIDENCE HALKALI


Kuzu Grup tarafından Toki için İstanbul Halkalı'da yapımı tamamlanan ve 35 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan toplam 743 konuttan oluşan Divan Residence projesi ana araç giriş-çıkış kapılarına kurmuş olduğumuz toplam 7 adet bariyer ve 4 adet Pasif UHF OGS Okuyucusundan oluşan kontrol sistemleri projemiz Kasım 2010 'da faaliyete geçmiştir.

RÖNESANS İNŞAAT-ANKARA


Dünya çapında gerek yapıları ve gerek çalışma prensipleri ile inşaat sektörünün bir numaralı isimlerinden biri olan ve Rusya Federasyonu, S.Arabistan, Libya ve Orta Doğu ülkelerinde büyük alışverişmerkezleri, havaalanları, marinalar, üniversiteler, hidroelektrik santralleri vs. kuran Rönesans İnşaat ’a Rusya Federasyonunda kullanılmak üzere 3 adet bariyerden oluşan sistemlerimiz Mart 2010 'da teslim edilmiştir.

T.C. DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ


T.C. Doğuş Üniversitesi yeni 3 katlı otoparkına kurmuş olduğumuz kartlı otopark giriş abone ve 2 adet bariyerden oluşan bariyer sistemlerimiz Kasım 2010 'da faaliyete geçmiştir.

AVRUPA KONUTLARI


İstanbul Halkalı'da bulunan Avrupa Konutları Atakent-1'e ait 56 adet renkli kamera, 4 adet DVR cihazı ve 4 adet görüntü izleme monitöründen oluşan mevcut kameralı güvenlik kontrol sistemlerinin yıllık bakımları, teknik destekleri ve sistemin sürekliliği Nisan 2010'dan itibaren firmamız tarafından sağlanmaktadır.

BAHÇEŞEHİR SPRADON KULELER


KUZU GRUP tarafından yapılan, 35.000 metrekarelik bir alan üzerinde kurulu olan toplam 5 adet kuleden oluşan A1, A2, B1, C1, C2 kulelerine araç giriş-çıkış güvenliğini sağlamak için kurmuş olduğumuz 10 adet bariyerden oluşan araç geçiş kontrol sistemlerimiz Temmuz 2009 'da faaliyete geçmiştir.

BAHÇEŞEHİR SPRADON EVLERİ


KUZU GRUP tarafından yapılan, Bahçeşehir'in ortasında 80.000 metrekarelik bir alan üzerinde kurulan Spradon Evleri'ne kurmuş olduğumuz yaya geçiş kontrol ve otomatik geçiş sistemli (OGS) araç geçiş kontrol sistemlerimiz Mayıs 2009'da faaliyete geçmiştir. Proje kapsamında, siteye yaya girişler kart okuyuculu turnike sistemlerimiz ile kontrol altına alınmıştır. Araç girişleri ise bariyer sistemlerimiz ve OGS-Otomatik geçiş sistemlerimiz ile kontrol altına alınmıştır. Bu sayede giriş kartına sahip olmayan yayalar ve OGS geçiş kartına sahip olmayan araçlar bölgeye giriş yapamamakta olup sadece güvenlik kontrolünden geçtikten sonra giriş izni verilmektedir.

REGNUM ASTRUM TOWERS


Regnum İnşaat tarafından yapılan 30 katlı 5 blok ve 18 adet dublex sıraevler olmak üzere toplam 1285 daireden oluşan İstanbul Haramidere'de bulunan Regnum Astrum Towers'a kurmuş olduğumuz toplam 5 adet bariyerden oluşan ve site giriş/çıkışlarının kontrol altında tutulmasını sağlayan bariyer sistemleri projemiz Nisan 2009'da faaliyete geçmiştir.

GARANTİ KOZA - AKKOZA EVLERİ


Garanti Koza, Hollandalı Corio ve Akmerkez'in kurucusu Akkök Grubu tarafından yaptırılan toplam 5500 konutluk Bahçeşehir Akkoza Evleri'ne kurmuş olduğumuz bariyerler, kontrol üniteleri ve okuyuculardan oluşan kontrol sistemleri projemiz Aralık 2008 de faaliyete geçmiştir.

SOYAK OLYMPIAKENT


Soyak Olympiakent projemiz büyüklük itibariyle eşi benzeri olmayan bir sistemdir. Sistem merkezi yönetime bağlı 19 adet VIP Turnike, 37 adet access kontrol paneli, 55 adet proximity okuyucu, 10 adet parmak izi sisteminden oluşmaktadır. Bu merkezi yönetim sayesinde 15.000 kat maliki ve 5000 araçlık otopark giriş-çıkışları kontrol altına alınmıştır. Ayrıca yine 50 adetlik otopark bariyer sistemi ve 86 adetlik parmakizi terminalide merkezi yönetime bağlanıp bakımları tarafımızdan yapılmaktadır.

TERRACE FULYA RESIDANCE


İnanlar İnşaat A.Ş. tarafından yaptırılan fulya ile nişantaşı arasındaki 17 katlı 2 center blok ve 8 katlı 5 life bloktan oluşan Terrace Fulya Residance blokları 7 katlı otoparkına kurmuş olduğumuz araç yönlendirme otopark otomasyon sistemi ve rampa trafik düzenleme ve yönlendirme sistemlerimiz Nisan 2009'da faaliyete geçmiştir.

KİPTAŞ BAŞAKŞEHİR 5.ETAP


Başakşehir 5.Etap Hisar sitesi yaya ve araç girişlerinin kontrol altına alınması projesi kapsamında kurmuş olduğumuz bariyer sistemleri, otomatik geçiş sistemleri (OGS) ve kartlı turnikeli geçiş sistemlerimiz Eylül 2009'da faaliyete geçmiştir. Sistem sayesinde siteye yaya girişler kart okuyuculu turnike sistemlerimiz ile kontrol altına alınmıştır. Araç girişleri ise bariyer sistemlerimiz ve OGS-Otomatik geçiş sistemlerimiz ile kontrol altına alınmıştır. Bu sayede giriş kartına sahip olmayan yayalar ve OGS geçiş kartına sahip olmayan araçlar bölgeye giriş yapamamakta olup sadece güvenlik kontrolünden geçtikten sonra giriş izni verilmektedir.

ÇUHADAROĞLU HOLDİNG A.Ş.


Çuhadaroğlu Holding bünyesinde bulunan, Büyükçekmecede toplam 70.000 metrekarelik bir alanda kurulu olan Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş. Yüzey İşlem Tesisleri çevresi kameralı güvenlik kontrol projesi kapsamında kurmuş olduğumuz 24 adetlik day/night kamera sistemlerimiz ile mevcut eski 20 adetlik kamera sistemlerinin de bu projeye dahil edilmesi ve yeni kurulan izleme ve güvenlik merkezinden kontrol edilmesi projesi mayıs 2009 da faaliyete geçmiştir.

KA GREEN HALKALI EVLERİ


Kayı Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından İstanbul 'un hızla gelişen bölgesi Halkalı 'da yapılan Ka Green Halkalı Evleri 'ne kurmuş olduğumuz sosyal tesis turnikeli geçiş kontrol sistemi, otomatik araç geçiş kontrol (OGS) sistemi ve plastik kart baskı sistemlerimiz Haziran 2009 'da faaliyete geçmiştir.

TOYOTA PLAZA ORTAKÖY


Toyotasa'nın İstanbul'daki ilk 4 bayisinden biri olan Ortaköy Toyota Plaza'ya kurmuş olduğumuz personel kapı giriş kontrol ve otopark bariyer sistemlerimiz Ağustos 2009 'da faaliyete geçmiştir. Kapı giriş kontrol sistemi sayesinde personel plazaya anahtarlık şeklindeki taglarla giriş yapmaktadır.

PARKADA


Türkiyenin en büyük eğlence parkı olan Parkada'ya kurmuş olduğumuz abone ve ücretli geçiş sistemlerimiz 2007 yılında faaliyete geçmiştir.

BAŞAKŞEHİR 5.ETAP


Bir diğer büyük projemiz olan Başakşehir konutları kablosuz dijital ses ve görüntü iletim projesi kapsamında 5.Etap konutlarını izleme ve kontrol amaçlı 16 adetlik sabit day/night kamera ve 6 adetlik high speed dome kamera sistemlerimiz 2008'in ilk aylarında faaliyete geçmiştir.

GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ
KAPALI OTOPARKI


Gopaş A.Ş. tarafından işletilen Gaziosmanpaşa Belediyesi kapalı otoparkına kurmuş olduğumuz abone takip modülü içeren otopark kontrol sistemimiz 2007 yılında faaliyete geçmiştir. Ayrıca 11 adet gece görüşlü sabit kamera ve 1 adet speed dome kameradan oluşan kamera sistemimiz faaliyete geçmiştir.

GOPAŞ A.Ş.


Gopaş A.Ş. merkez binasına kurmuş olduğumuz 7 adet Dome kamera, 4 adet IR kamera, 2 adet Speed dome kamera ve DVR cihazından oluşan izleme sistemi ve alarm sistemlerimiz 2007 yılında faaliyete geçmiştir.

ÇUKUROVA BAYTUR İNŞAAT A.Ş.


Bilgi terminallerimiz ve Turnikeli geçiş sistemlerimiz Baytur İnşaat idealkent - Adapazarı biriminde faaliyete geçmiştir. Aynı zamanda işçilere ait personel kartları kurmuş olduğumuz kart basma makinalarımız tarafından yapılmaktadır.

SANKO SANAYİ SİTESİ


Sanko sanayi sitesine kurmuş olduğumuz otopark bariyer sistemi ve geçiş kontrol paneli ve temassız kart okuyucusundan oluşan access kontrol sistemimiz Mayıs 2008'de faaliyete geçmiştir.