+90 (212) 659 92 20 info@atitek.com Güvenlik Tepki Değil Bir Stratejidir!

Hakkımızda

Atitek Elektronik LTD, uzun yıllara dayanan kontrol sistemleri sektöründeki deneyimi sayesinde kısa sürede kendisini ispatlamıştır. Otomatik Araç Geçiş Sistemleri, Akıllı Otopark ve Şehir Uygulamaları, Bariyer Sistemleri, Trafik Yönlendirme Sistemleri, Access Kontrol Sistemleri, Turnike Sistemleri, Kamera Sistemleri ve Güvenlik Çözümleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Atitek Elektronik LTD, son yıllarda gerçekleştirdiği teknik atılımlar ve Access Kontrol Sistemleri ile otoparklar konusunda uzman olan Avrupa'nın önde gelen şirketleriyle kurmuş olduğu güçlü bağlar ve distribütörlükler sayesinde; Türkiye çapında büyük projelere imza atmıştır. Atitek Elektronik LTD, güvenlik ve kontrol sistemleri sektöründe uzmanlaşmış kadrosuyla Türkiye'nin önde gelen kurum, toplu konut, üniversiteler vb. yerlerde projelerini başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir. 

Avrupa' nın en önde gelen RFID ve UHF ürünleri üreticisi Nedap' ın 2010 yılından beri Türkiye distribütörlüğünü yapan Atitek Elektronik LTD, Nedap' ın araç algılama ve insan tanımlama alanlarında üst düzey ürünleri ile  yüksek teknolojili çözümler sunarak başarılı işlere imza atmaya devam etmektedir.

 Danışmanlık            Projelendirme

 Montaj                      Devreye Alma 

 Ürün Tedariği          Teknik Destek